Стіл для піци FROSTY PS900GT
Стіл для піци багатофункціональний. Усередині столу зберігаються тестові заготовки і проходять процес ферментації, на гранітній стільниці готують красти і укладають начинку, а в вітрині, що охолоджується, зберігається сама начинка.
Столи виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304. Стільниця їхнього граніту. Примусове охолодження. Вбудований агрегат. Електронний цифровий термостат Підігрів по контуру дверей для усунення конденсату. Автоматична відтайка хитером та з автоматичним контролем температури розморожування. Автоматичне випаровування конденсату. Випарник захищений від корозії. Двері, що самозакриваються, з поворотним механізмом. Корпус із закругленими кутами. Двері легко взаємозамінні модулем з двома або трьома ящиками. Ізоляція 50мм. Максимальна довкілля +33°C. Ніжки з нержавіючої сталі, що регулюються по висоті.
2 двері, +2 ° / +8 ° C, стільниця - граніт
місткість 5хGN1/6 чи 7хGN1/9 (без гастроємності)
t° довкілля +33°С
виконання - нерж.
Потужність 170 Вт
Розміри (Д*Ш*В): 900мм x 700мм x 1080мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: 36 370 ₴


