Настільні вітрини холодильні – використовуються для короткочасного зберігання та демонстрації, короткочасного зберігання та продажу продуктів харчування у магазинах, кафе, барах, ресторанах, пекарнях, кав'ярнях.
Вітрина виготовлена з нержавіючої сталі.
Закрита конструкція холодильної вітрини забезпечують мінімальні коливання температури всередині вітрини та підтримання високої вологості.
Розсувні шторки забезпечують швидкий та зручний доступ до продуктів.
Світлові індикатори забезпечують візуальний контроль холодильної роботи.
Регулятор температури забезпечує автоматичну підтримку заданої температури настільної холодильної вітрини.
Напруга - 230 В
Потужність - 0.16 кВт
Кількість гастроємностей - 6 шт
Діапазон регулювання температури - +2...+5 ℃.
Вага - 49 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 1425 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 49 кг |
- Ціна: 34 752 ₴


