Аппараты для подогрева готовых банкетный блюд EMPERO EMP.BQ1 Применяется для поддержания температуры предварительно приготовленных горячих блюд перед подачей. Аппарат оснащен решетчастыми полками, на которых размещаются блюда на тарелках или в гастроемности.
Характеристики:
- Місткість: 11 х GN2/1.
- Відстань між поліцями, мм: 60 .
- Температурний режим: 0+90.
- Напруга 230В.
- Цифровий термостат.
- Індикатор внутрішньої теплоти.
- Система увлажнення.
- Знімні поліці зручні для миття.
- Пресовані тримачі підносів.
- Замок.
- Щільність ізоляції поліуретанової: 40 кг/м3.
- Ізоляція стін мінімізує втрату тепла і дозволяє досягти максимального енергозбереження.
- Автоматичний механізм блокування дверей: коли дверцята відчинені менше ніж на 90 С, вони автоматично закриваються, щоб уникнути втрати тепла.
- Горизонтальна ручка для швидкого відкриття та закривання дверей.
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Габарити 716х888х1835 мм.
- Вес 124 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Empero |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Напольное |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Материал изготовления подставки | Нержавеющая сталь |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Вес | 124 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 716 мм |
| Ширина | 888 мм |
| Высота | 1835 мм |
Информация для заказа
- Цена: 93 500 ₴





