


Апарат для шаурми газовий REMTA D06Z (D12 LPG)
11 220 ₴
10 098 ₴
- В наявності
- Код: REMTA D06Z D12 LPG
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для шаурми газовий REMTA D06Z (D12 LPG). Корпус виконаний із високоякісної нержавіючої сталі.
Без приводу на 3 пальники. (Так само є моделі з приводом і на більшу кількість пальників)
Газові пальники забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з тіновими нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільна регулювання потужності пальників.
Характеристики:
Розмір пальника: 210х150 мм
Завантаження м'яса: до 40 кг
Довжина шампуру: 880 мм
Витрати газу: 0.9m3/h
Пакувальні розміри: 480х310х990мм
Вага в упаковці: 17 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Газ |
| Виробник | Remta |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 17 кг |
| Довжина | 555 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 098 ₴


