Фаршеміс, фаршемішалка ручна професійна FROSTY FME30
13 038 ₴
11 734 ₴
- В наявності
- Код: FROSTY FME30
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені для перемішування фаршу зі спеціями та іншими компонентами у процесі приготування ковбасних виробів. Виконані із нержавіючої сталі. Легкі в розбиранні та обслуговуванні. Можуть використовуватись на м'ясопереробних підприємствах різної потужності, у магазинах, закладах громадського харчування.
Розмір ємності 480х310х390h
Об'єм діжі - 30 л
Один вал з чотирма лопатями, одна швидкість
Регульовані ніжки та кришка в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 60 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Завантаження тіста | 10 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал ємності | Неіржавка сталь |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Перегляд обладнання | Тестомес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 734 ₴


