

Професійна поверхня для смаження ребриста GoodFood EG55R
5 785 ₴
5 264,35 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood EG55R
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна поверхня ребриста з GoodFood EG55R!
Поверхня для смаження – універсальне обладнання для професійної кухні. Жарильні призначені для смаження м'яса, риби та овочів. В наявності маємо жарильні з гладкою, рифленою та комбінованою робочою поверхнею. В асортименті є газові та електричні.
Ідеально підходить для шаурми, фаст-фуду, кафе та ресторанів.
Проста в експлуатації, має добрі теплові показники. Великим плюсом смаження є її мобільність і легкість в монтажі.
Характеристики:
- Корпус виготовлений із харчової нержавіючої сталі.
- Тип поверхні: ребриста.
- Матеріал поверхні: сталь.
- Розміри поверхні: 550х350 мм.
- Кількість зон нагріву: 1. Терморегулятор 0–300°С.
- Тип підключення: електро.
- Постачається без вилки.
- Тип установки: настільна.
- Гумові ніжки.
- Потужність: 3 кВт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри: 550х470х220 мм – Вага: 15 кг.
- Пакувальні розміри: 560х490х230 мм. – Вага в упаковці: 16 кг.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина робочої поверхні | 550 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Виробник | GoodFood |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 15 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 6 хв |
| Загальне | |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Перегляд гриль обладнання | Смажувальна поверхня |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 264,35 ₴


