Професійна піч конвекційна пекарська HURAKAN HKN-XFT333M
40 513 ₴
34 436 ₴
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-XFT333M
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна конвекційна пекарська піч HURAKAN HKN-XFT333M призначена для випічки хлібобулочних та кондитерських виробів з будь-якого виду тіста. Завдяки інноваційним технологіям, які створюють ідеальний мікроклімат усередині робочої камери, тісто отримує правильну внутрішню структуру, рівномірно пропікається і покривається золотистою хрусткою скоринкою.
Рекомендується для використання в пекарнях і кондитерських з великою кількістю відвідувачів, а також у супермаркетах з власною кухнею.
Основні характеристики:
- Температурний режим: 60-300°C.
- Кількість рівнів: 4.
- Таймер.
- Парозволоження
- Габарити решіток/протвенів: 600х400 мм.
- Габарити: 835x680x580 мм
- Відстань між напрямними: 75 мм.
- Підключення: 6 кВт, 220 В.
- Вага: 50 кг
- В комплекті: деко 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Особливості | Таймер, Обмежувач температури, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 835 мм |
| Загальна ширина | 680 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Вага | 50 кг |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 436 ₴








