

Професійна пароконвекційна піч GOODFOOD GXF023 ANNA
28 480 ₴
25 916,80 ₴
- В наявності
- Код: GOODFOOD GXF023 ANNA
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конвеційна піч -"GXF23"
на 4 протиня!
З функцією пара!
(Так само є модель без функції пара - 19490 рн.)
Ця модель ідеально підходить для міні-пікарен, продуктового магазину, фастфуду.
На такій печі, ви можете приготувати смачну випічку, а також будь-який вид кулінарії.
Матеріал цієї печі зроблений з високоякісної нержавіючої сталі - AISI304.
Два вентилятори, які працюють в реверсі, для рівномірної випічки.
Піч має дуже яскравий дизайн з підсвічуванням всередині, її дуже красиво виставляти в торговому залі.
Характерики:
Температурний режим: 50-300 ° C
Таймер: 120 хв.
Сила: 4,6 кВт
Напруження: 220В
Габарити упаковки: 620×550×610 мм
Вага в упаковці: 34 кілограми
на 4 протиня!
З функцією пара!
(Так само є модель без функції пара - 19490 рн.)
Ця модель ідеально підходить для міні-пікарен, продуктового магазину, фастфуду.
На такій печі, ви можете приготувати смачну випічку, а також будь-який вид кулінарії.
Матеріал цієї печі зроблений з високоякісної нержавіючої сталі - AISI304.
Два вентилятори, які працюють в реверсі, для рівномірної випічки.
Піч має дуже яскравий дизайн з підсвічуванням всередині, її дуже красиво виставляти в торговому залі.
Характерики:
Температурний режим: 50-300 ° C
Таймер: 120 хв.
Сила: 4,6 кВт
Напруження: 220В
Габарити упаковки: 620×550×610 мм
Вага в упаковці: 34 кілограми
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Таймер, Реверсивний вентилятор, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
| Вага | 31 кг |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 916,80 ₴


