


Апарат для приготування поп-корну GoodFood PCM10
5 562 ₴
5 005,80 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood PCM10
Апарат для виготовлення поп-корну GoodFood PCM10
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний в установці.
Три кнопки на панелі: підсвічування, підігрів дна, підігрів чаші.
Чаша: 250 мл.
Продуктивність 1 чаша за 2 хв.
Чаша металева, покрита антипригарним покриттям.
Стійки анодований алюміній, срібло колір.
Міцне скло.
Корпус виготовлений із сталі, колір червоний.
Декоративні наклейки.
Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 510х380х680 - Вага: 17,5 кг.
Пакувальні розміри: 540х410х700 – Вага в упаковці: 18,5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому, Для кінотеатру |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З вітриною збоку |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 17.5 кг |
- Ціна: 5 005,80 ₴


