Професійна поверхня для смаження гладка з нержавійки HURAKAN HKN-PSL730
9 882 ₴
8 400 ₴
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-PSL730
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна поверхня гладка з нержавійки HURAKAN HKN-PSL730 широко використовуються у різних закладах харчування для смаження різних видів м’яса, сосісок, котлет та інших м’ясних страв, а також яєць, овочів та інших популярних страв.
Гладкого типу поверхня зроблена з міцної і високоякісної нержавіючої сталі. Чітко продумані габарити дають можливість встановлювати поверхню майже на будь - якій кухні.
Простота у використанні та керуванні і необхідний для якісної приготування температурний діапазон роблять її зручною і допомагає готувати смачну та апетитну страву.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Hurakan |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 23.8 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 6 хв |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Загальне | |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Номінальна потужність | 4.4 кВт |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Перегляд гриль обладнання | Смажувальна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴


