Професійна поверхня для смаження гладка з нержавійки SILVER 2155
8 700 ₴
7 830 ₴
- В наявності
- Код: SILVER 2155
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхня для смаження – універсальне обладнання для професійної кухні. Вони призначені для смаження м'яса, риби та овочів. Компанія виробляє поверхні для смаження з гладкою, рифленою та комбінованою робочою поверхнею. В асортименті є газові та електричні.
Ідеально підходить для шаурми, фаст-фуду, кафе та ресторанів.
Дуже потужна модель від мінімальної до максимальної температури нагрівається за 3-4 хвилини.
Оснащена індикатором набору виставленої температури. Температура регулюється від 50 до 300 °C.
Бортик з боків, який запобігає розбризкуванню жиру
Поверхня обладнана знімним піддоном для відходів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина робочої поверхні | 475 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Silver |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 136 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 4 хв |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал | Сталева |
| Загальне | |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Нагальний елемент | ТЕН |
| Перегляд гриль обладнання | Смажувальна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴


