Поверхня для смаження гладка REMTA R83
Поверхня для смаження комбінована REMTA R83
Корпус із нержавіючої сталі. Знімний жирозбірник.
Розмір робочої поверхні: 480x380 мм.
Тип поверхні: гладка.
Матеріал робочої поверхні: нержавіюса сталь.
Температурний режим: 50-300град С. Один регулятор потужності.
Потужність 2,0 квт. Напруга 220В/50Гц.
Упаковка 530х530х250 мм. Вага в упаковці 16 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина робочої поверхні | 480 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина робочої поверхні | 380 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Remta |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 15 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 608,70 ₴


