Поверхня для смаження гладка REMTA R85
Поверхня для смаження REMTA R85
Корпус із нержавіючої сталі. Знімний жирозбірник.
Розмір робочої поверхні: 670x370 мм.
Тип поверхні: гладка.
Матеріал робочої поверхні: нержавіюса сталь.
Температурний режим: 50-300град С. Один регулятор потужності.
Потужність 2,8 квт. Напруга 220В/50Гц.
Упаковка 720х540х250 мм. Вага в упаковці 21.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Вага | 17 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Час виходу на робочу температуру | 4 хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 611,20 ₴


