
Апарат для шаурми газовий Görkem GDO 20 LPG
Апарат для шаурми газовий Görkem GDO 20 LPG. Корпус виконаний із високоякісної нержавіючої сталі.
Вертикальний гриль для шаурми газовий Görkem GDO 20 LPG (3 пальника) шаурма із завантаженням до 20 кг м'яса! Це апарат для смаження м'яса на чотири газові пальники з окремим регулюванням потужності кожного пальника.
Під'єднання апарата здійснюється до балонного газу. Редуктор купується в місцевому газовому господарстві разом із газовим балоном.
Ручне керування шампуром. Окреме регулювання потужності кожного пальника. Автоматична система вимкнення газу.
Характеристики:
Завантаження м'яса: до 25 кг
Потужність 6,7 квт
Під'єднання: балонний газ
Розхід газу: 0.6m3/h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Вертикальний |
| Максимальне завантаження | 25 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Газ |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Номінальна потужність | 6.7 кВт |
| Обертання шампура | Ручне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 77 мм |
| Вага | 13 кг |
| Довжина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 158 ₴


