Гриль лавовий газовий призначений для приготування барбекю – м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
Розмір поверхні для смаження: .
Комплектується лавовим камінням.
Знімні грати V-подібні з регульованою висотою з нержавіючої сталі.
Дві незалежні зони нагрівання
П'єзопідпал
Жиросбірник на передній панелі.
LPG/природний.
Потужність: 8.7 кВт
Корпус із нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кам'яний гриль |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Регульована висота решітки-гриль | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал решітки | Неіржавка сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 450 ₴




