Вітрина для топінгу FROSTY VRX2000/330
Настільні барні вітрини – призначені для короткочасного зберігання та демонстрації, попередньо охолоджених продуктів (салатів, закусок, гарнірів) у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах. Найбільш широко застосовуються в піцеріях для зберігання топінгу (начинки для піци).
Вітрини виготовлені з нержавіючої сталі. Статичне охолодження. Захисне скло.
температура +2°/+8°C
під 10хGN1/4-150мм (без гастроємностей)
виконання: нерж.сталь
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Основні | |
| Виробник | FROSTY |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 330 мм |
| Внутрішня довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 152 ₴


