Стіл для піци FROSTY S903PZ
Стіл для піци багатофункціональний. Усередині столу зберігаються тестові заготовки і проходять процес ферментації, на гранітній стільниці готують красти і укладають начинку, а в вітрині, що охолоджується, зберігається сама начинка.
Столи виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304. Стільниця їхнього граніту. Примусове охолодження. Вбудований агрегат. Електронний цифровий термостат Підігрів по контуру дверей для усунення конденсату. Автоматична відтайка хитером та з автоматичним контролем температури розморожування. Автоматичне випаровування конденсату. Випарник захищений від корозії. Двері, що самозакриваються, з поворотним механізмом. Корпус із закругленими кутами. Двері легко взаємозамінні модулем з двома або трьома ящиками. Ізоляція 50мм. Максимальна довкілля +33°C. Ніжки з нержавіючої сталі, що регулюються по висоті.
3 двері -2°/+8°C
стільниця - граніт, об'єм 368 л
t° довкілля +33°С
виконання - нерж.
Потужність 330 Вт/220В
Розміри (Д*Ш*В): 1365 x 700 x 1010 мм
Вага 209.00 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Вага | 209 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: 59 256 ₴


