Конвеційна піч зі зволоженням і грилєм
на 4 протиня (розмір 440*320)
З функцією пара!
Ця модель ідеально підходить для міні-пікарен, продуктового магазину, фастфуду.
На такій печі, ви можете приготувати смачну випічку, а також будь-який вид кулінарії.
Матеріал цієї печі зроблений з високоякісної нержавіючої сталі - AISI304.
Два вентилятори, які працюють в реверсі, для рівномірної випічки.
Піч має дуже яскравий дизайн з підсвічуванням всередині, її дуже красиво виставляти в торговому залі.
Характерики:
Температурний режим: 50-300 ° C
Таймер: 60 хв.
Сила: 2,67 + 2 кВт
Напруження: 220В
в комплекті 4 противні з алюмінію, тримач противней, шланг підключення до води
на 4 протиня (розмір 440*320)
З функцією пара!
Ця модель ідеально підходить для міні-пікарен, продуктового магазину, фастфуду.
На такій печі, ви можете приготувати смачну випічку, а також будь-який вид кулінарії.
Матеріал цієї печі зроблений з високоякісної нержавіючої сталі - AISI304.
Два вентилятори, які працюють в реверсі, для рівномірної випічки.
Піч має дуже яскравий дизайн з підсвічуванням всередині, її дуже красиво виставляти в торговому залі.
Характерики:
Температурний режим: 50-300 ° C
Таймер: 60 хв.
Сила: 2,67 + 2 кВт
Напруження: 220В
в комплекті 4 противні з алюмінію, тримач противней, шланг підключення до води
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 39 кг |
| Загальна висота | 570 мм |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Срібний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рівнів | 4 |
| Номінальна споживана потужність | 2.67 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Реверсивний вентилятор |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 220 ₴



