


Професійний Притискний Гриль GoodFood ECG10 RED
5 117 ₴
4 605,30 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood ECG10
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль контактний GoodFood ECG10 RED (з пружиною для фіксування верхньої плити у будь-якому положенні).
Гриль контактний 1-постовий. Верхня та нижня плити ребристі. Верхня плита фіксується у будь-якому положенні
Один регулятор потужності
Час нагріву: до 3х хвилин
Розміри верхньої робочої поверхні: 214х214мм.
Розміри нижньої робочої поверхні: 230х240мм.
Матеріал робочої поверхні: чавун із захисним покриттям. 220В/50Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Чавун |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 605,30 ₴


