
Поверхня для смаження гладка з нержавійки 100 см GORKEM РЕ100N
15 660 ₴
15 190 ₴
- В наявності
- Код: GORKEM РЕ100N
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна поверхня гладка з нержавійки 100 см GORKEM РЕ100N Турецьке виробництво!!!
Поверхня для смаження Görkem – універсальне обладнання для професійної кухні. Жарильні призначені для смаження м'яса, риби та овочів. Компанія Görkem виробляє жарильні з гладкою, рифленою та комбінованою робочою поверхнею.
Ідеально підходить для шаурми, фаст-фуду, кафе та ресторанів.
Дуже потужна модель від мінімальної до максимальної температури нагрівається за 5-7 хвилини.
Турецький виробник ніколи не підводить.
Характеристики:
Тип поверхні: гладка.
Корпус виконаний із нержавіючої сталі.
Бортик.
Піддон для збирання жиру та залишків від смаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Вага | 20 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Час виходу на робочу температуру | 6 хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 190 ₴


