Поверхня для смаження гладка чавун REMTA RS96
12 282 ₴
11 053,80 ₴
- В наявності
- Код: REMTA RS96
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхня для смаження REMTA RS96
Корпус із нержавіючої сталі. Знімний жирозбірник.
Розмір робочої поверхні: 660x390 мм.
Тип поверхні: гладка.
Матеріал робочої поверхні: чавун
Температурний режим: 50-300град С. Один регулятор потужності.
Потужність 2,8 квт. Напруга 220В/50Гц.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Remta |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 34 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 053,80 ₴


