

Професійна поверхня для смаження гладка GoodFood EG55M
5 562 ₴
5 061,42 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood EG55М
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна поверхня для смаження гладка (хромована) з GoodFood EG55М!
Поверхня для смаження – універсальне обладнання для професійної кухні. Жарильні призначені для смаження м'яса, риби та овочів. В наявності маємо жарильні з гладкою, рифленою та комбінованою робочою поверхнею. В асортименті є газові та електричні.
Ідеально підходить для шаурми, фаст-фуду, кафе та ресторанів.
Розміри поверхні: 550х350мм. Кількість зон нагріву: 1.
Дуже потужна модель від мінімальної до максимальної температури нагрівається за 5-7 хвилини.
Характеристики:
Матеріал поверхні: сталь хромована (дзеркальна).
Корпус виконаний із сталі.
Бортик.
Піддон для збирання жиру та залишків від смаження.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина робочої поверхні | 550 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина робочої поверхні | 470 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Виробник | GoodFood |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Хромована сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Вага | 15 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Час виходу на робочу температуру | 6 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 061,42 ₴


