

Апарат для шаурми газовий REMTA D06AZ (DT04 LPG) з нижнім приводом
28 600 ₴
25 168 ₴
- В наявності
- Код: REMTA D06AZ DT04 LPG
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для шаурми газовий D06AZ (DT04 LPG) з нижнім приводом
Корпус виконаний із високоякісної нержавіючої сталі.
З приводом нижнім на 3 пальники. (Так само є моделі без приводу і на 1,2 або 4,5 кількість пальників)
Газові пальники забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з тіновими нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільна регулювання потужності пальників. Автоматична система вимкнення газу.
Характеристика:
Розмір пальника: 210х150 мм.
Завантаження м'яса: до 35 кг.
Теплова потужність: 8385 Kcal
Витрати газу: 0.9m3/h
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Горизонтальний |
| Максимальне завантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Виробник | Remta |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Фуршет |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 34 кг |
| Довжина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 168 ₴


