Апарат для приготування поп-корну Hurakan HKN-PCORN
7 058 ₴
5 999 ₴
- В наявності
- Код: Hurakan HKN-PCORN
Апарат для виготовлення поп-корну Hurakan HKN-PCORN
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Цей апарат чудово підходить для розміщення в розважальних і торгових комплексах, кінотеатрах, торгових точках вуличного харчування.
Відрізняється від аналогів удосконаленої продуктивності і часом приготування — чашу попкорну видають всього за дві хвилини. Панорамне скло робить можливим спостерігати процес і приваблює клієнтів. Прості корпуси пристрою виготовлені з алюмінію. Легкий (17,5 кілограм) і надійний як у транспортуванні, так і в експлуатації. Габарити 510x380x680 мм дозволять розмістити навіть на обмеженому майданчику.
Є ВІДЕО РАБОТИ, напиши/подзвони нам і ми скинемо.
Характерики:
- Матеріал алюміній.
- Панорамне скло.
- Швидкодія - 2 хв/порції.
- 1 порция - 150 г кукурудзи, 50 мл масла.
- Габарити 510x380 x 680 мм.
- Напруження 230 В.
- Потужність - 1,4 кВт.
- Вага — 17,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому, Для кінотеатру |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З вітриною збоку |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 17.5 кг |
- Ціна: 5 999 ₴








