Електричне сито, борошнопросіювач VEKTOR HR-05 (10 кг/година)
11 832 ₴
11 477 ₴
- В наявності
- Код: VEKTOR HR-05
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне сито, борошнопросіювач VEKTOR HR-05
Вібраційний борошнопросіювач VEKTOR HR-05 з нержавіючої сталі – обладнання для підготовки борошна, яке видаляє сторонні домішки та грудочки, насичуючи борошно повітрям.
Принцип роботи вібраційного мукопросіювача:
У робочий відсік обладнання насипають борошно і швидкий рух решіт сприяє поступовому просіюванню сипучої маси. Вібрація решета гарантує дбайливе просіювання, при цьому грудки борошна, які досить щільні і не розбиваються в процесі просіювання, стають відходами. Модель гарантує ідеальну якість борошна, адже видаляються частинки, що злиплися від вологи, які можуть вплинути на якість і смак продукції.
Основні переваги мукопросіювача:
- Компактність;
- Висока продуктивність;
- Міцність та стійкість до корозії;
- Помірне енергоспоживання.
Обов’язково зателефонуйте або напишіть нам і ми скинемо ВІДЕО роботи.
| Частота вібрації: | 1150 разів/хв. |
| Діаметр сита: | 37 см |
| Розмір бункера: | 37*15 см |
| Виробнича потужність: | 10 кг/год |
| Матеріал виготовлення корпусу: | Неіржавка сталь |
| Стандартні комірки сита: | 1х1 мм |
| Напруга: | 220 В |
| Потужність: | 50 Вт |
| Розмір: | 32х32х35 см |
| Вага: | 6,6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vektor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сито |
| Основні атрибути | |
| Функції | Просіювання борошна, Очищення від сторонніх домішок, Блякнення борошна, Аэрации муки |
| Міцність | 50 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 477 ₴







