Професійний Тостер BERG SZ-6ATS
Професійний тостер BERG SZ-6ATS дозволяє засмажувати одночасно 6 шматочків хліба, перетворюючи їх на золотисті хрумкі тости. Висока потужність приладу забезпечує швидке приготування тостів. Тостер розрахований на професійне використаннях в умовах закладів громадського харчування та витримує інтенсивну експлуатацію впродовж цілого дня. Помірні габарити пристрою дозволяють зекономити простір виробничого приміщення.
Нержавіюча сталь, з якої виготовлений промисловий тостер BERG SZ-6ATS, відзначається високою міцністю. При відмінній продуктивності апарат надзвичайно простий у використанні та обслуговуванні. Піддон для крихт допомагає швидко прибирати рештки хліба і тримати тостер у чистоті.
Характеристики:
Тип завантаження: вертикальний
Кількість шматочків: 6 шт.
Режими роботи: 4 або 6 шматочків
Напруга: 220 В/50 Г
Потужність: 3.24 кВт
Таймер: 0-5 хвилин зі звуковим сигналом
Габаритні розміри: 420х220х215 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 3.24 кВт |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір корпусу | Алюміній |
- Ціна: 5 742 ₴


