Апарат для приготування поп-корну AIRHOT POP-6
Цей апарат для попкорну поєднує в собі всі переваги попкорнових апаратів. Він безпечний у використанні та енергоефективний, підходить для ресторанів, закусочних, барів, кінотеатрів та інших місць.
Особливості:
- Підсвічування готового продукту
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал задньої стінки: оргскло
- Матеріал стінок: посилений скло
- Піддон для збору нерозкритих зерен та шелухи
- Знімна чаша з антипригарним тефлоновим покриттям
- Окреме включення обертання мішалки, нагрівання чаші, освітлення та підігріву дна
Технічні характеристики:
- Термін гарантії: 12 місяців
- Країна-виробник: Китай
- Продуктивність: 227 г/хв
- Потужність: 1.3 кВт
- Напруга: 220 Вольт
- Вага: 16 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому, Для кінотеатру |
| Номінальна потужність | 1.3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 733 ₴


