Індукційна плита професійна настільна REEDNEE AMCD204
14 667 ₴
13 200 ₴
- В наявності
- Код: REEDNEE AMCD204
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально підходить для ресторанів та для будь-якого швидкого приготування!
Плита індукційна REEDNEE AMCD108 підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях та заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо на дно посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
- Потужність 7 кВт
- Діаметр посуду 120-260 мм.
- Корпус нержавіюча сталь.
- Поверхня скло.
- Максимальне навантаження на скло 60 кг.
- Таймер.
- Цифровий екран.
- Діапазон температури 60-240 °С.
- Електронний захист від перегрівання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Для суден, Офіси організацій |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 10.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴


