Гриль лавовий газовий призначений для приготування барбекю – м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
- Решітка: 2 шт
- Матеріал решітки: нержавіюча сталь
- Розмір решітки: 310х480 мм
- Пальник: 2 шт
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Потужність газова: 13 кВт
- Розміри: 660х540х220 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Газ |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал решітки | Неіржавка сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 310 мм |
| Ширина робочої поверхні | 480 мм |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Кількість пальників | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 809 ₴


