Стіл для піци Hurakan HKN-GXSD3GN-GC (саладетта)
59 878 ₴
50 896 ₴
- В наявності
- Код: HKN-GXSD3GN-GC
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл для піци HURAKAN HKN-GXSD3GN-GC використовується для зберігання продуктових заготовок для піци, салатів і т.д. Топінги зберігаються на робочій поверхні в спеціальному відсіку (надбудові), що охолоджується. Відсік вміщує 7 гастроємностей GN 1/6, гастроємності в комплект не входять.
Завдяки внутрішнім особливостям конструкції саладетта моделі HKN-GXSD3GN-GC забезпечує підтримку необхідної для зберігання температури, рівномірний розподіл холодного повітря по поверхні продуктів, гігієнічність і високий ступінь захисту від розмноження мікроорганізмів.
Зручні дверцята і поверхня роблять комфортною роботу з продуктами протягом усього дня.
Характеристики:
- Об'єм - 342 л.
- Температурний режим – +2...+8°С.
- Глибина робочої поверхні: 465 мм
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Матеріал столешні: граніт.
- Холодоагент: R600а
- Марка сталі: AISI 201
- Габарити: 1365x700x1075 мм.
- Габарити полиці: 325х530 мм.
- Розраховано на 7 гастроємностей GN 1/6.
- Гастроємності до комплекту не входять.
- Потужність – 0.24 кВт.
- Напруга – 220 В.
- Вага – 166 кг.
ГАРАНТІЯ - 2 РОКИ!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1075 мм |
| Вага | 166 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 342 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 896 ₴


