Лава гриль газовий REMTA R88CE LPG
Газовий лавовий гриль Remta R88CE LPG (70CELZ) призначений для приготування страв на відкритому вогні, таких як м'ясо, риба, овочі та інші продукти. Решітка виготовлена з нержавіючої сталі. Розмір призначеної для жарки поверхні: 700х380 міліметрів. У комплекті йдуть лавові камені.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Підключається до балонного газу. Є два регулятори потужності подачі газу. Має знімний жирозбірник.
Габарити: 710х490х285 міліметрів.
Вага: 17,5 кілограмів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Газ |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 700 мм |
| Ширина робочої поверхні | 380 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 17.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 580 ₴


