Вітрина для топпінгів, піци, салатів HURAKAN HKN-GXD1200GC
21 913 ₴
18 626 ₴
- В наявності
- Код: HURAKAN HKN-GXD1200GC
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільні барні вітрини – призначені для короткочасного зберігання та демонстрації, попередньо охолоджених продуктів (салатів, закусок, гарнірів) у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах. Найбільш широко застосовуються в піцеріях для зберігання топінгу (начинки для піци).
Вітрини виготовлені з нержавіючої сталі. Статичне охолодження. Захисне скло.
Характерики:
- Габарити - 1200*335*435 мм.
- Діапазон температур - +2° до +8°С.
- Величина: 5 GN 1/4
- Хладагент R600a.
- Компресор Donper.
- Гастроемкості не входять в комплектацію, купляються окремо
- Потужність - 0,12 кВт.
- Напруга - 220 ~ 240V/50Hz.
- Вага - 25 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для салатів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 25 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1200 мм |
| Внутрішня ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 626 ₴


