

Піч для піци Itpizza ML66 (12 піц ∅350мм)
122 224 ₴
103 890 ₴
- В наявності
- Код: Itpizza ML66
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч для піци Itpizza ML66:
Піч з двома збільшеними внутрішніми камерами 720х1080х140мм. Дозволяє випікати одночасно 12 піц діаметром 350мм.
Печі для піци Itpizza призначені для приготування піци та виробів із тіста, що не потребують парозволоження.
Характеристики:
- передня панель виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, корпус з пофарбованої сталі.
- жароміцне скло дверцята камери випічки
- стандартне підключення 380 В,
- внутрішнє підсвічування камери випічки
- дві групи тенів мають незалежне регулювання.
- стандартна панель управління – механічне
- поверхня для випічки виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
-
Температура 50-455, °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 455 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Особливості | Підсвічування, Терморегулятор, Оглядове вікно, Реверс, Наявність термометра |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 35 см | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1314 мм |
| Вага | 203 кг |
| Висота | 745 мм |
| Внутрішня довжина | 720 мм |
| Внутрішня ширина | 1080 мм |
| Внутрішня висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 890 ₴


