Стіл для піци FROSTY PZ3600TN
Стіл для піци FROSTY PZ3600TN - незамінне холодильне обладнання, що часто використовується на кухні ресторану італійської кухні або піцерії. Поєднання професійної робочої поверхні і холодильної камери - важлива перевага столу для піци, так як це ідеальне рішення для зберігання заготовок до страви і тут же його приготування.
Стіл для піци FROSTY PZ3600TN має 3 двері, зручну робочу поверхню довжиною мм, яка має нижнє охолодження, що виключає постійне прилипання тіста до робочої поверхні, тим самим роблячи роботу набагато зручнішою. Середнє споживання електроенергії 0.5 кВт з підключенням 220В дозволить використовувати даний стіл в будь-яких умовах. Універсальна конструкція холодильного столу для піци дозволяє оснастити даними апаратом невеликі професійні кухні. Стіл може використовуватися, як окремий елемент холодильного обладнання , так і вбудований в цільну технологічну лінію.
Особливості:
- Двері з підігрівом по контуру.
- Автоматична відтайка хитером та з автоматичним контролем температури розморожування.
- Автоматичне випаровування конденсату.
- Випарник захищений від корозії.
- Двері, що самозакриваються, з поворотним механізмом.
- Корпус із закругленими кутами.
- Двері моделі PZ3600TN можна легко замінити модулем із двома або трьома ящиками.
- Ізоляція стін 50 мм.
- Максимальна навколишня температура +33 °C.
- Ніжки з нержавіючої сталі, що регулюються по висоті.
Характеристики:
- Температурний режим: -2...+8
- Об'єм: 460 л.
- Кількість дверей: 3 шт.
- Матеріал стільниці: граніт.
- Наявність бурта: є.
- Розташування агрегату праворуч.
- Тип охолодження: динамічний.
- Напруга: 220 Ст.
- Потужність: 0,50 кВт.
- Вага: 320 кг.
- Габарити: 2025x800x1000 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 121 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 460 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: 83 289 ₴


