Апарат для приготування поп-корну BERG SZP-6B
Апарат для виготовлення поп-корну BERG SZP-6B
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний в установці.
Продуктивність: 230 гр/ хв
Напруга: 220 В
Потужність: 1,44 кВт
Габаритні розміри: 560x420x760
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому, Для кінотеатру |
| Продуктивність | 13.8 кг/год |
| Номінальна потужність | 1.44 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 646 ₴


