Стіл для піци COOLEQ PS903
Холодильний стіл для піци COOLEQ PS903 виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму.
Особливості:
- гранітна стільниця
- корпус столу з нержавіючої сталі
- агрегат розташований знизу
- статичне охолодження
- розмір гранітної поверхні: 1365х461 мм
Характеристики:
- Кількість дверей 3
- Температурний режим +2 ... +8 ° С
- Обсяг 400 л
- Місткість 8хGN 1/6
- Фреон R290 100г
- Потужність 240 Вт
- Напруга 220 В
- Вага 145 кг
- Габарити 1365x700x1100 мм
- Гастроємності у комплект НЕ входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 145 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 874 ₴







