


Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN
Холодильний стіл для піци COOLEQ PS903 виконаний з нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму. Стільниця виконана з граніту
особливості:
- гранітна стільниця
- корпус столу з нержавіючої сталі
- агрегат розташований збоку
- динамічне охолодження
- висота гранітного борту 150 мм
Характеристики:
- Кількість дверей 2
- Температурний режим +2 ... +8 ° С
- Об'єм 428 л
- Фреон R290 108г
- Потужність 208 Вт
- Напруга 220 В
- Вага 234 кг
- Габарити 1510x800x1000 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 208 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 234 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 428 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 101 ₴


