Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN-VRX380
96 314 ₴
79 941 ₴
- В наявності
- Код: COOLEQ PZ2600TN-VRX380
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стол холодильный для пиццы COOLEQ PZ2600TN-VRX380 виконаний з нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму. Стільниця виконана з граніту
особливості:
- гранітна стільниця
- корпус столу з нержавіючої сталі
- агрегат розташований збоку
- динамічне охолодження
- висота гранітного борту 150 мм
-
Місткість вітрини 5xGN 1/3 + 1xGN 1/2
Характеристики:
- Кількість дверей 2
- Температурний режим +2 ... +8 ° С
- Об'єм 428 л
- Фреон
-
R290/R600a 108г/33г - Потужність 208 Вт
- Напруга 220 В
- Вага 283 кг
- Габарити 1510x800x1440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 208 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Вага | 283 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 428 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 941 ₴







