Стіл для піци, саладета GoodFood GF-PS900GT-H6C
34 710 ₴
31 239 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-PS900GT-H6C
Саладета GoodFood GF-PS900GT-H6C
Секції для гастроємностей призначені для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо. Загальний холодильний об'єм за дверима використовують для зберігання продуктів. Стільниця виконана з граніту.
Глибина робочої поверхні 465 мм.
Корпус виготовлений із нержавної сталі.
Оснащена прямим склом.
Гастроємність 5 х GN1/6. Постачається без гастроемкостей та кришек до них.
Ємність 240л.
Кліматичний клас: 4. Клас енергоспоживання: C. Холодоагент R290.
Компресор: Cubige. Термостат: Carel.
Температурний режим: +2~+8С.
Статичне охолодження з обдуванням.
Напруга 220В.
Потужність 170Вт.
В комплекті полиці та напрямні до них.
Маленькі регульовані ніжки.
Габарити 900х700х1075 мм. Вага 102 кг.
Пакувальні розміри: 930х730х1000 мм, 1000х310х60 мм. Вага в упаковці: 117 кг. Два місця фанерний піддон та фанерна коробка зі слом.
Гарантія 2 роки
Спеціальна ціна за доставку Нової пошти до відділення - 1200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 107.5 мм |
| Вага | 102 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: 31 239 ₴


