Стіл для піци GoodFood GF-PZ2600TN-HC
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця виконана з граніту.
- Висота гранітного борту 150 мм.
- Корпус виготовлений із нержавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований збоку.
- Ємність 390 л.
- Кліматичний клас: 4.
- Клас енергоспоживання: C.
- Холодоагент R290.
- Компресор: Cubige.
- Термостат: Carel.
- Температурний режим: -2~+8 С.
- Динамічне охолодження.
- Напруга 220 В.
- Потужність 215 Вт.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Стіл встановлен на 4 коліщатка, де 2 - з гальмами.
- Габарити 1510x800x1000 мм.
- Вага 226 кг.
- Пакувальні розміри: 1545х830х1050 мм.
- Вага в упаковці: 241 кг.
- Фанерний піддон
Спеціальна ціна за доставку Нової пошти до відділення - 1800 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 215 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 226 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 390 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 900 ₴


