Стіл для піци, саладета GoodFood GF-PS903GT-HC
47 926 ₴
42 174,88 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood GF-PS903GT-HC
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саладета GoodFood GF-PS903GT-HC
Секції для гастроємностей призначені для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо. Загальний холодильний об'єм за дверима використовують для зберігання продуктів. Стільниця виконана з граніту.
Постачається без гастроємностей та кришек до них.
Характеристики:
- Глибина робочої поверхні 465 мм.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Оснащена прямим склом.
- Гастроємність 7 х GN1/6.
- Ємність 402 л.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання E.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubige.
- Термостат Carel.
- Температурний режим +2...+8 С.
- Статичне охолодження з обдуванням.
- Напруга 220 В.
- Потужність 240 Вт.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Маленькі регульовані ніжки.
- Габарити 1365х700х1075 мм.
- Вага 143 кг.
- Пакувальні розміри 1390х730х1260 мм, 1400х310х60 мм.
- Вага в упаковці 158 кг.
- Два місця фанерний піддон та фанерна коробка зі слом.
Гарантія 24 місяця.
Спеціальна ціна за доставку Нової пошти до відділення - 1600 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1075 мм |
| Вага | 143 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 402 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 174,88 ₴


