Стіл холодильний для піци GoodFood GF-S903PZ-HC
Характеристики:
- Використовують для зберігання продуктів.
- Стільниця виконана з граніту.
- Висота гранітного борту 150 мм.
- Корпус виготовлений із неіржавної сталі.
- Вбудований холодильний агрегат розташований знизу.
- Ємність 368 л.
- Кліматичний клас 4.
- Клас енергоспоживання E.
- Холодоагент R290.
- Компресор Cubige.
- Термостат Carel.
- Температурний режим -2...+8 С.
- Статичне охолодження з обдуванням.
- Напруга 220 В.
- Потужність 240 Вт.
- В комплекті полиці та напрямні до них.
- Стіл встановлений на 4 коліщатка, де 2 з гальмами.
- Габарити 1400x700x1020 мм.
- Вага 205 кг.
- Пакувальні розміри 1430х730х1160 мм.
- Вага в упаковці 220 кг.
- Фанерний піддон.
Гарантія 24 місяця.
Спеціальна ціна за доставку Нової пошти до відділення - 1800 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 205 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 880 ₴


