Вітрина холодильна BERG 1400/330
Холодильна вітрина BERG 1400/330 призначена для демонстрації, охолодження та тимчасового зберігання салатів та закусок у громадському харчуванні та торгівлі. Устаткування виготовлене з нержавіючої сталі.
Холодильна вітрина під 6 гастроємностей GN 1/6 (у комплект не входять).
Характеристики:
- Кількість гастроємностей: 6 х GN1/4 (у комплект не входять)
- Максимальна глибина GN: 15 см
- Корпус із нержавіючої сталі, пряме скло.
- Температурний режим: +2...+10°C
- Охолодження: статичне
- Холодоагент R600а, 38 гр
- Потужність: 0,11кВт
- Напруга: 220 В
- Габарити (без скла): 1400х330х240 мм
- Габарити (нетто): 1400x345x440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 804 ₴


