Гриль саламандра електричний GoodFood GS300 Професійне обладнання використовується для запікання, швидкого розігріву та підтримки температури їжі для кафе, ресторанів, громадського харчування та автозаправних станцій. Матеріал корпуса: харчова нерж сталь. У комплекті дві хромовані решітки 350х220мм. Знімний піддон для збирання жиру. Терморегулятор на три положеня.
Характеристики:
- Потужність, кВт 2,4
- Напруга, В: 220
- Решітка хромована,: 2 шт., 350х220 мм
- Матеріал корпусу: неіржавна сталь
- Розмір камери, мм: 360х240х80
- Тип установки: настільна
- Тип нагріву: три ТЕНи зверху та три ТЕНи знизу
- Терморегулятор: три режими
- Таймер, хв: 0-30
- Піддон для збирання жиру: Знімний
- Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 400x300x280
- Вага, кг: 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль-саламандра |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120 ₴





