Стіл холодильний для піци тридверний BRILLIS PS903— це універсальний вибір для професійних кухонь, яке дозволяє ефективно поєднати функції зберігання продуктів та підготовки страв.
Модель має міцну стільницю з граніту, доповнену металевою надбудовою, що робить її ідеальною для роботи з різними продуктами.
Холодильна камера має отвори для гастроємностей (GN1/6-8 шт або GN1/3-4 шт), що додає зручності при організації зберігання. Важливо зазначити, що гастроємності не входять до комплекту.
Характеристики:
- Температурний режим, °С: +2...+8
- Габаритні розміри, мм: 1386/700/1060
- Тип охолодження: статичний + вентилятор
- Об'єм, л: 346
- Корисний об'єм, л: 255
- Кількість дверей, шт: 3
- Кількість полиць, шт: 3
- Розмір полиць, мм: 528/326
- Товщина ізоляції, мм: 50
- Матеріал виконання корпусу та робочої поверхні: нержавіюча сталь AISI 201
- Тип столешні: граніт з металевою надбудовою
- Отвір під гастроємності: GN1/6-8 шт,GN1/3-4 шт (в комплект не входять.)
- Холодоагент: R290
- Потужність, кВт: 0,330
- Напруга: 220-240V/50Hz
- Виробник: Китай
- Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 330 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1386 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Вага | 133 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 346 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 942 ₴



