


Вітрина для топінгу GoodFood GF-VRX1200/380-H6C
20 915 ₴
18 823,50 ₴
- В наявності
- Код: GF-VRX1200/380-H6C
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина холодильна для топінгу GoodFood GF-VRX1200/380-H6C Призначена для короткочасного зберігання та демонстрації салатів, закусок, гарнірів тощо. Оснащена прямим склом. Корпус виготовлений із неіржавної сталі. Гастроємність 4хGN1/3. Постачається без гастроемкостей та кришек до них. Макс. висота гастроємкості: 150 мм.
Характеристики:
- Розмір ємностей: 4 гастроємностей GN1/3
- Потужність, Вт: 110
- Напруга, В: 220
- Максимальна висота гастроємкості, мм: 150
- Холодоагент: R600a
- Компресор: Donper
- Термостат: Carel
- Температурний режим, град. С: +2~+8
- Корпус: неіржавна сталь
- Гарабири, мм: 1200х395х435
- Вага, кг: 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 40 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 1200 мм |
| Внутрішня ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 823,50 ₴


