Вітрина холодильна COOLEQ VRX 2000/330
27 518 ₴
22 840 ₴
- В наявності
- Код: COOLEQ VRX 2000/330
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина холодильна COOLEQ VRX 2000/330
Холодильна вітрина Cooleq VRX 2000/330 призначена для демонстрації, охолодження і тимчасового зберігання салатів і закусок в закладах громадського харчування і торгівлі. Обладнання виготовлено з нержавіючої сталі.
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 місяців
- Країна-виробник: Китай
- Кількість гастроємностей: 10 штук GN1/4
- Максимальна глибина GN: 150 міліметрів
- Температурний режим: +2...+8°C
- Охолодження: статичне
- Фреон: R600a, 38 грамів
- Потужність: 0,18 кВт
- Напруга живлення: 220 Вольт
- Вага (нетто): 57 кілограми
- Вага (брутто): 64 кілограмів
- Габарити (без скла): 1500x330x240 міліметрів
- Габарити (нетто): 1500x335x440 міліметрів
- Габарити (брутто): 1540x375x280 міліметрів
- Гастроємності НЕ входять в комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 57 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 840 ₴


