

Стіл для піци COOLEQ PS300
Холодильний стіл для піци COOLEQ PS300 виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму.
Особливості:
- матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- матеріал стільниці: нержавіюча сталь
- агрегат розташований знизу
- статичне охолодження
- розмір робочої поверхні: 1356х461 мм
- авторозморозка: крапельна
- 3 дверей (кожна секція укомплектована 1 полицею та 1 парою направляючих під GN1/1)
Характеристики:
- Термін гарантії: 12, міс
- Країна-виробник: КИТАЙ
- Кількість дверей: 3
- Температурний режим: +2...+8 °С
- Об'єм: 400 л
- Місткість: 8хGN 1/6
- Фреон: R290 100г
- Потужність: 240 Вт
- Напруга: 220 В
- Вага (нетто): 115 кг
- Вага (брутто): 135 кг
- Габарити (нетто): 1365x700x1010 мм
- Габарити (брутто): 1420x765x1195 мм - палета
Гастроємності у комплект НЕ входять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 115 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 104 ₴


