Апарат для попкорну AIRHOT POP-6E економ
Професійний апарат для виготовлення попкорну AIRHOT POP-6E призначений для використання в розважальних та торгових центрах, є невід'ємною частиною кінотеатрів. Компактний розмір та настільний тип установки дозволяє з успіхом розміщувати апарат у переносних вуличних точках, літніх кафе, парках, скверах. Безпечний в експлуатації та економічний за витратою енергії.
Особливості:
- Підсвічування готового продукту
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал задньої стінки: оргскло
- матеріал стінок: зміцнене скло
- Піддон для збирання зерен, що не розкрилися, і лушпиння
- Знімна чаша з антипригарним тефлоновим покриттям
- Роздільне вмикання обертання мішалки, нагрівання чаші, освітлення та підігріву дна
Характеристики:
- Термін гарантії: 12 міс
- Країна-виробник: КИТАЙ
- Продуктивність: 227 гр/хв
- Потужність: 1.44 кВт
- Напруга: 220 В
- Вага (нетто): 16 кг
- Вес (брутто): 17 кг
- Габарити (нетто): 500x370x680, мм
- Габарити (брутто): 565x415x720, мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру, Для бару |
| Номінальна потужність | 1.44 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 333 ₴


