


Апарат для приготування поп-корну PCM-826Y YELLOWCORN
6 230 ₴
5 607 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood PCM-826Y YELLOWC
+380 (63) 955-50-08
Бухгалтеріяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат для виготовлення поп-корну GoodFood PCM-826Y YELLOWCORN
Попкорн перетворився на невід'ємну складову індустрії розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарату заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний в установці.
Характеристики:
- Декоративний дах.
- Три кнопки на панелі: підсвічування, підігрів дна, підігрів чаші.
- Чаша 1000 мл.
- Продуктивність 1 чаша за 2 хв.
- Чаша металева, покрита антипригарним покриттям.
- Стійки - анодований алюміній, срібло.
- Міцне скло.
- Корпус виготовлений із сталі, колір жовтий.
- Декоративні наклейки.
- Потужність 1,4 кВт.
- Напруга 230 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 560х420х760 мм.
- Вага 20,5 кг.
- Пакувальні розміри 600х470х790 мм.
- Вага в упаковці 22,5 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру, Для бару |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 20.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 607 ₴


